Fotbalová akademie
pondělí 31. října. 2022
U19 - zápasy

Ve druhé půli devatenáctka otočila a zvítězila

Velmi cenná výhra devatenáctky nad Jihlavou. Ta potvrzovala, že na hřištích soupeře je nebezpečná, když dokázala v předchozích pěti venkovních zápasech hned čtyřikrát uspět a jednou remizovat. I na Vistě začali hosté lépe, penaltu sice namířili do břevna, ale v samotném závěru prvního dějství přece jen udeřili a šli do kabin veseleji než domácí hráči. Ti ale dokázali vývoj ve druhé půli otočit ve svůj prospěch, připsat si tři body a zároveň ukončit venkovní neporazitelnost hráčů z Vysočiny.

Hodnocení trenéra Marcela Frajta: Bojovné, rychlé a neurovnané utkání. V prvním poločase jsme měli potíže s napadáním a ke konci poločasu jsme zbytečně pustili soupeře do vedení. V druhé půli jsme změnili způsob napadání, vyšla nám střídání a dokázali jsme výsledek otočit na svou stranu. Výkon měl rozhodně své mouchy, ale hráčům za výhru patří poděkování.

Informace o utkání

27.
čtvrtek
říj
FC Baník Ostrava VS FC Vysočina Jihlava
1. Celostátní liga U19

Statistiky

Poločas: 0:1
Branky: 54. Látal, 83. Kedroň - 45. Šancl Rozhodčí: Kotala - Jurajda, Broskevič
Diváci: 80

Sestavy

FC Baník Ostrava

Struhař - Krupička, Měkota, Remiáš, Michlík - Sirotek, Obuch - Látal (90. Krejčí), Koutný (46. Slipchenko, 90. Badošek), Málek (78. Perrette) - Frolek (65. Kedroň)

U19