Fotbalová akademie
pondělí 17. října. 2022
U19 - zápasy

Cenná výhra devatenáctky nad Zlínem

Do klidnějších vod se třetí výhrou v řadě dostala devatenáctka. Po velmi dobrém výkonu porazila nebezpečný Zlín a po reprepauze je stoprocentní. Nyní se svěřenci trenéra Frajta poctivě připravují na následující těžké utkání v Hradci Králové.

Hodnocení trenéra Marcela Frajta: Z naší strany odmakané utkání. Měli jsme dobré pasáže jak v napadání soupeře, tak i ve hře s míčem a z našeho pohledu se jedná o zasloužené vítězství. Sice jsme hrubou chybou pomohli Zlínu jít do vedení, ale velmi nám pomohl obrat ještě do pauzy. Začátkem druhého poločasu jsme odskočili na rozdíl dvou branek a je jen škoda druhé obdržené branky, která utkání zdramatizovala. V závěru jsme naštestí výsledek pojistili ještě dvěma povedenými góly. Stále je potřeba makat dál..

Informace o utkání

14.
pátek
říj
FC Baník Ostrava VS FC Fastav Zlín
1. Celostátní liga U19

Statistiky

Poločas: 2:1
Branky: 36. a 48. Lucky Gyang (obě z pen.), 45. Měkota, 82. Látal, 90. Krejčí - 31. Hamalčík, 63. Ovesný Rozhodčí: Dresler - Lukašík, Malý
Diváci: 110

Sestavy

FC Baník Ostrava

Struhař - Krupička, Měkota, Musil (62. Remiaš), Krejčí - Sirotek (88. Badošek), Obuch- Látal, Šudák (46. Koutný), Málek (88. Zámečník) - Lucky (69. Frolek)

U19