pondělí 03. října. 2022
U19 - zápasy

Devatenáctka porazila Karvinou

Velmi důležité vítězství si připsala na své konto devatenáctka. Doma proti Karviné to vypadalo na bezbrankový poločas, to ovšem změnil Krupička. Ve druhém poločase se podařilo domácím přidat další čtyři branky a mohli tak slavit druhou výhru v soutěži.

Hodnocení trenéra Marcela Frajta: Trochu nervózní utkání, ale přesto vydařené a vyjádřené i v počtu vstřelených branek. Utkání jsme potřebovali zvládnout a možná proto jsme byli hlavně ve finální fázi nervózní a nepřesní. To opadlo po odskočení na 2:0. Následně už jsme hráli uvolněně a dokázali jsme proměnit i další příležitosti. Do defenzívy jsme uskákali vysoké útočníky soupeře, měli odražené míče a hráli vcelku organizovaně. Soupeř spoléhal především na rychlé protiútoky, při kterých nás párkrát podržel brankář. Všem hráčům děkujeme ze předvedený výkon a touhu po vítězství.

01.
říj
FC Baník Ostrava VS MFK Karviná
1. Celostátní liga U19

Branky: 40. Krupička, 63. Frolek, 72. Koutný, 82. Remiáš, 84. Měkota Rozhodčí: Dresler - Godfryd, Godfryd