Fotbalová akademie
pondělí 12. září. 2022
U19 - zápasy

Se Zbrojovkou devatenáctka smírně

Druhou remízu po sobě uhrála baníkovská devatenáctka. V Brně velmi brzo vedla po brance Frolka, možnost odskočit na dvoubrankový náskok z penalty odmítla. Stejnou příležitost zahodili i domácí, ti ovšem dokázali do půle vyrovnat a chvíli po přestávce skóre otočit. Také vyrovnání z kopačky Sirotka přišlo velmi brzy, nicméně od té doby i přes šance na obou stranách další branka nepadla. (foto: zdroj www.fczbrno.cz)

Hodnocení trenéra Marcela Frajta: Výsledek je v kontextu celého utkání nejspíše spravedlivý. Mrzí nás, že jsme po rychlé úvodní brance nevyužili další dobré příležitosti a především další pokutový kop. I přes vstřelené dvě branky můžeme stále konstatovat, že nás nejvíce trápí koncovka. Soupeř si vytvořil také zajímavé příležitosti, stejně jako my neproměnil pokutový kop, ale především využil našeho útlumu na konci prvního a začátku druhého poločasu. V zavěru utkání chtěly a také mohly obě mužstva strhnout vítězství na svou stranu. Bod bereme, mrzí nás, že nejsou tři..

Informace o utkání

10.
sobota
zář
FC Zbrojovka Brno VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U19

Statistiky

Poločas: 1:1
Branky: 36. Pantok, 49. Černý - 2. Frolek, 56. Sirotek Rozhodčí: Líkař - Bělák, Sivera
Diváci: 110

Sestavy

FC Zbrojovka Brno

Mi. Hložánek - Hamza (83. Kos), Černý (68. Kopr), Hlucháň, Toman, Kolečkář (85. Nezveda), Šlapanský, Kluska, Holásek, Strnad, Pantok

FC Baník Ostrava

Hrubý - Krupička, Měkota, Remiáš, Krejčí, Sirotek, Látal (67. Šudák), Slipchenko (67. Blažej), Frolek, Kedroň (46. Koutný), Málek (88. Podhorný)

U19