pondělí 23. května. 2022
U19 - zápasy

Na Spartě devatenáctka nebodovala

Přímý souboj o druhé místo zvládla lépe domácí Sparta, která vedla po půli o jednu branku a ve druhém dějství přidala další tři zásahy. Díky tomu může stále usilovat o titul, když na vedoucí Slavii ztrácí kolo před koncem dva body. Baníkovci i tak zůstali na třetí příčce, kterou budou chtít v sobotu potvrdit ve slezském derby v Opavě.

Hodnocení trenéra Marcela Frajta a Patrika Rataje: Prvních 5 minut vypadalo slibně. Následně jsme na 20-25 minut úplně vypnuli, soupeř šel do vedení a horko těžko jsme se dostávali zpět do zápasu. Až před koncem poločasu se nám vrátil klid na kopačky a směrem do druhého poločasu jsme si ukázali, že by mohlo být v našich silách se zápasem něco udělat. Bohužel naše odhodlání se na začátku druhé půle, po dvou lacině obdržených brankách a po jedné kvalitně provedené akci soupeře, vypařilo. Chtěli jsme alespoň zápas zdramatizovat nebo především dohrát utkání se vstřelenou brankou. To se bohužel nepovedlo, i když dvě možnosti se nám nakonec naskytly. Teď už je zápas za námi a chceme se soustředit na poslední soutěžní utkání, ve kterém budeme chtít potvrdit aktuální umístění.

21.
kvě
AC Sparta Praha VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U19

Branky: 17. a 46. Vitarigov, 51. a 56. Osmani Rozhodčí: Opočenský - Hlaváček, Chaika