Fotbalová akademie
pondělí 11. dubna. 2022
U19 - zápasy

Devatenáctka na Slavii remizovala

Na Slavii se devatenáctka prezentovala dobrým výkonem, který korunovala vedoucím gólem Bitty. Tak se šlo i do kabin. Po přestávce byl přísně vyloučen Kedroň a domácí velmi rychle zásluhou Pudila vyrovnali. Více se již v zápase nestalo a tak do Ostravy se odvezl velmi cenný bod.

Hodnocení trenéra Marcela Frajta a Patrika Rataje: Prvních 5-10 minut jsme se rozkoukávali a jednou nás musel výborným zákrokem podržet brankář Hrubý. Následně jsme se dostali do tempa, pomohl nám pěkný gól po akci z levé strany a ač měl soupeř míč více na kopačkách, my jsme byli celkem kvalitní v přechodu do útoku a šance se objevovaly na obou stranách. Druhý poločas se do 65. minuty vyvíjel podobně jako první, kdy jsme obdrželi červenou kartu. Toho soupeř rychle využil a do konce zápasu zbývalo ještě spoustu času. Kluci pracovali poctivě do defenzívy, příliš vyložených šancí soupeři nedovolili, ale do útoku už nám síly nezbývaly. V kontextu celého utkání pro nás velmi cenný a zasloužený bod.