Fotbalová akademie
pondělí 04. dubna. 2022
U19 - zápasy

U19: Zbrojovka odjela s prázdnou

Velmi podařené utkání v podání devatenáctky. Ta doma dokázala porazit brněnskou Zbrojovku, když se dostala do dvoubrankového vedení, které i přes snížení hostů domácí uhájili.

Hodnocení trenéra Marcela Frajta a Patrika Rataje: Prvních třicet minut jsme měli velmi dobrý pohyb, aktivní způsob bránění a také klid na míči v útočné fázi, z čehož vyústilo zasloužené vedení a několik nedotažených náznaků či šancí. Soupeř třikrát zahrozil z brejkové situace po našem nedorozumnění při vystupování a ke konci poločasu nás opticky přitlačil na vlastní polovinu, kdy jsme nebyli schopni podržet míč v bezpečné vzdálenosti od naší branky. V druhém poločase se nám po pěkné akci podařilo odskočit na rozdíl dvou branek. Bohužel soupeř dokázal snížit po nevydařeném odkopnutí míče a závěr zápasu, kdy jsme neproměnili vyloženou brankovou příležitost, už byl spíše nervózní směrem k udržení vedení. Za celkový výkon a důležité tři body zaslouží tým pochvalu.

Informace o utkání

02.
sobota
dub
FC Baník Ostrava VS FC Zbrojovka Brno
1. Celostátní liga U19

Statistiky

Poločas: 1:0
Branky: 13. Macej, 67. Obuch - 77. Vantuch Rozhodčí: Kotala - Dudek, Fryč
Diváci: 77

Sestavy

FC Baník Ostrava

Hrubý - Jiříček, Měkota, Macej, Michlík - Obuch, Drozd - Jelen (59. Látal), Levčík (67. Temel), Nevřela (88. Kollek)- Kedroň (88. Dedek)

U19