Fotbalová akademie
pondělí 21. března. 2022
U19 - zápasy

Devatenáctka vyhrála 4:0

Navázat na výhru ze Slovácka, to byl cíl devatenáctky před duelem s Mladou Boleslaví. Ta byla v tabulce dokonce o bod před Baníkem, to ovšem po devadesáti minutách už neplatilo. Domácí zopakovali stejnou výhru jako z podzimního klání a dostali se na šestou příčku tabulky. Z té ztrácí pouhých pět bodů na vedoucí Slavii.

Hodnocení trenéra Marcela Frajta a Patrika Rataje: Určitě jsme nepřevedli převratný výkon, ale jsme rádi, že se nám podařilo vstřelit větší počet branek a udržet další nulu. V obranné fázi kluci pracovali dobře jako tým, dobře jsme dostupovali protihráče a až na dvě, tři situace jsme toho soupeři příliš nedovolili. V útočné fázi jsme měli vysoký počet spíše takových pološancí. Bohužel nás prozatím brzdí neklidná příprava finálního řešení. V druhém poločase tam byly od nás takové hluché momenty, kdy jsme vypadávali z koncentrace a toho se chceme pro příště vyvarovat. Každopádně čtyři vstřelené branky nás těší, ale od teď už se soustředíme na další utkání.

Informace o utkání

19.
sobota
bře
FC Baník Ostrava VS FK Mladá Boleslav
1. Celostátní liga U19

Statistiky

Poločas: 1:0
Branky: 24. Koutný, 47. Levčík, 80. Remiáš, 89. Bitta Rozhodčí: Adámková - Mankovecký, Bebenek
Diváci: 100

Sestavy

FC Baník Ostrava

Hrubý - Kollek, Remiáš, Macej, Michlík - Obuch, Měkota (46. Levčík) - Jelen (72. Jiříček), Koutný (72. Kedroň), Nevřela (86. Málek) - Bitta

U19