pondělí 21. března. 2022
U19/B - zápasy

Ve Zlíně osmnáctka prohrála

Jarní část zatím osmnáctce Baníku nevychází podle představ. Ve Zlíně se jednalo o již třetí porážku ze čtyř zápasů. Už do kabin se šlo za dvoubrankového vedení domácích. Ti po pauze přidali ještě jeden přesný zásah, na který ostravští reagovali pouze snížením. Nyní se již budou všichni připravovat na sobotní duel u vedoucí Jihlavy.

Hodnocení trenéra Jaroslava Harušťáka a Petera Drozda: Dneska jsme zajížděli k ševcům. Bohužel tentokrát jsme zaspali v úvodech obou poločasů, kdy nám soupeř vstřelil po gólu. Hrálo se ve svižném tempu. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Soupeř bohužel třikrát udeřil po našich chybách v obranné fázi. Nám se podařilo pouze jedenkrát skórovat v druhém poločase a to až za stavu 3:0. Měli jsme tam dobré věci směrem dopředu, ale řešili jsme je zbrkle nebo nepřesně. Zápasy se vyhrávají před soupeřovou bránou a v tomto byl dnes Zlín lepší, proto vyhrál.

20.
bře
FC Fastav Zlín VS FC Baník Ostrava
MSDL st. U18

Branky: 4. Valenta, 13. a 48. Sovák - 58. Měkota Rozhodčí: Tomanec - Poláček, Havrlant

Struhař - Bubík, Jiříček, Maloň, Křižák (54. Koutný), Janál (65. Žák), Strnad, Měkota, Chylek, Frolek (65. Žák), Štaubert