úterý 14. září. 2021
U14 - zápasy

U14: Remíza se Sigmou Olomouc

Vůbec první bodová ztráta baníkovské čtrnáctky přišla v souboji s olomouckou Sigmou. Ta dokázala rychle smazat vedení domácích o dvě branky. Těm byl navíc v polovině první půle vyloučen Javorský a hosté tak hráli dlouhou přesilovku. Ve druhé půli tak dokázali této výhody využít a otočili stav ve svůj prospěch, nicméně v závěru po zásluze se domácím podařilo z pokutového kopu alespoň vyrovnat.

Hodnocení trenéra Michala Kováře a Marka Škrocha: Do utkání jsme dobře vstoupili a už ve 12. minutě vedli 2:0, odpověď hostů přišla rychle a po rohovém kopu dokázali snížit. V dalším průběhu jsme si vytvářeli další příležitosti, které jsme nedokázali využít a přišel trest v podobě červené karty a vyrovnání. Do konce poločasu jsme hráli sice v oslabení, ale i tak jsme soupeře přehrávali a chvíli před koncem poločasu odskočili na 3:2. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že musíme zvládnout prvních 15 minut, to se bohužel nepovedlo a soupeř dokázal skóre otočit. To nás nezlomilo a po příchodu střídajících hráčů jsme si opět dokázali vytvářet šance, které se nepodařilo využít. Až pět minut před koncem jsme byli odměněni za pracovitost vyrovnávací brankou. Celý tým zaslouží pochvalu za předvedený výkon, kdy 55 minut dokázal hrát v početní nevýhodě s tak kvalitním soupeřem a navíc jsme určitě nebyli horším týmem.

11.
zář
FC Baník Ostrava VS SK Sigma Olomouc
SpSM-TOP U 14 žáci

Poločas: 3:2
Branky: 8. a 75. (pen.) Škrkoň, 12. Hrnčárek, 38. Jadrníček - 13. Chytil, 26. a 54. (pen.) Riedl, 45. Křiklava Rozhodčí: Kubáček - Wawrzyk, Leško ČK: 25. Javorský - 79. Bušina