čtvrtek 23. září. 2021
U14 - zápasy

První prohra čtrnáctky

První porážka v žákovské lize si našla už i baníkovskou čtrnáctku. Ta v dohrávaném kole zavítala do Řečkovic, kde s domácí Zbrojovkou prohrála o jednu branku. Nyní se již hráči připravují na víkendové derby s Opavou.

Hodnocení trenéra Michala Kováře a Marka Škrocha: Do zápasu jsme špatně vstoupili a táhlo se to s námi až do konce poločasu. Měli jsme sice územní převahu, ale Brno chodilo do rychlých brejků, které jsme nedokázali zachytávat a na konci poločasu byl stav 3:1 pro domácí. Do druhé půle jsme vstoupili lépe a hned ve 2. minutě snížili na rozdíl jedné branky, bohužel hned vzápětí přišla naše individuální chyba, kdy jsme hráli malou domů na brankáře, kterou nám vystihl domácí hráč a bylo to opět o dvě branky. Zbytek utkání se odehrával převážně na polovině soupeře, dokázali jsme si vytvořit několik šancí, ale branku jsme dokázali vsítit až v poslední minutě utkání, a to už bylo pozdě.

21.
úterý
zář
FC Zbrojovka Brno VS FC Baník Ostrava
SpSM-TOP U 14 žáci

Poločas: 3:1
Branky: 4. , 38. a 43. Klíma,12. Křivánek - 40. Škrkoň, 42. a 80. Šmiga Rozhodčí: Vogel - Bělák