Fotbalová akademie
pondělí 22. listopadu. 2021
U18 - zápasy

Další výhra osmnáctky

I třetí venkovní mistrovské utkání v řadě osmnáctka zvládla a připsala si tak další tři body. Tentokráte po bezbrankovém prvním dějství jako první udeřili třinečtí, ale pak třemi brankami střídající hráči Baníku dokonali obrat. Nyní je čeká poslední zápas ve středu, kdy na Vistě přivítají druhou Olomouc.

Hodnocení trenéra Jaroslava Harušťáka a Petera Drozda: V dnešním utkání jsme byli od začátku utkání dominantnějším týmem. Bohužel postupný útok proti obrannému bloku soupeře nebyl dostatečně rychlý a často končil nepřesnou přihrávkou. Soupeř hrozil jen ze standartních situací a ty nám opakovaně dělají velké problémy. Na začátku druhého poločasu jsme po jedné takové situaci inkasovali, kdy opět selháváme v osobní zodpovědnosti a vypouštíme bráněného hráče v náběhu. Hromadné střídání ve druhém poločase přineslo naší hře oživení a potřebné zrychlení. Zpřesnili jsme kombinaci a utkání se nám podařilo zaslouženě otočit v náš prospěch.

Informace o utkání

10.
neděle
říj
FK Fotbal Třinec VS FC Baník Ostrava
MSDL st. U18

Statistiky

Poločas: 0:0
Branky: 46. Klimek - 60. Obuch (pen.), 72. Piecha, 78. Imider Rozhodčí: Kaloč - Matějek, Machala
Diváci: 58

Sestavy

FC Baník Ostrava

Struhař - Dedek (60. Piecha), Kollek, Harušťák, Krejčí - Maloň, Sirotek (46. Obuch) - Puchala (46. Diĺ), Štaubert (60. Janál), Kedroň - Chylek (46. Imider)

U18