Fotbalová akademie
pondělí 30. srpna. 2021
U18 - zápasy

Ve Znojmě osmnáctka padla

I přes dobrý výkon a herní převahu odešla nakonec osmnáctka poražena. Spousta brankových příležitostí zůstala nevyužita, po vedoucím gólu Puchaly (na snímku) domácí třemi zásahy skóre otočili, z toho dvakrát z pokutového kopu. Hosté ještě v závěru snížili, ale na více to už nestačilo.

Hodnocení trenéra Jaroslava Harušťáka a Petera Drozda: Odehráli jsme utkání tak, jak jsme plánovali a jak jsme chtěli hrát. Byli jsme dominatní na míči, trpěliví v dobývání hlubokého obranného bloku soupeře, dostatečně důrazní v osobních soubojích a hráli jsme dostatečně přesně - připravili jsme si dost brankových příležitostí. Velká spokojenost a pozápasová pochvala za výkon celého mužstva. Bohužel fotbal bývá někdy krutý a my si ze Znojma, které jsme fotbalovým výkonem přehráli ve všech směrech, vracíme s prázdnou. Dnes nás hlavně zradila koncovka! Hráči sami vědí, že utkání nám dnes uteklo mezi prsty a i kdyby nám rozhodčí pískli další sporné penalty - my jsme dnes měli i tak naši fotbalovou převahu zúročit! Dobrý výkon měl základ v tom, jak celý týden dobře kluci pracovali na tréninku a věřím, že další utkání už nám takto neuteče.

Informace o utkání

28.
sobota
srp
1.SC Znojmo FK VS FC Baník Ostrava
MSDL st. U18

Statistiky

Poločas: 1:1
Branky: 41. a 79. Březina (obě z pen.), 72. Šuba - 21. Puchala, 89. Frébort Rozhodčí: Budovič - Laštůvka, Reschovský
Diváci: 100

Sestavy

FC Baník Ostrava

Struhař - Dedek, Piecha (78. Nevola), Kollek, Puchala - Janál (78. Vykopal), Kedroň - Sekanina (65. Štaubert), Rehwald, Frébort - Chylek

U18