Fotbalová akademie
pondělí 30. srpna. 2021
U19 - zápasy

Devatenáctka porazila Slavii 3:0

Po nezdaru s Plzní a Brnem přivítala doma na Vistě devatenáctka Slavii Praha. Hned v úvodu se trefil Bitta a do konce poločasu se po střele z hranice šestnáctky radoval i Šín. Lépe vstoupil Baník i do druhého poločase, kde minutu po svém vystřídání se prosadil Levčík. To byla taky poslední gólová trefa zápasu. Domácí si tak připsali druhou výhru v soutěži. Po repre pauze odehrají další duel 11.9. doma proti Meteoru Praha.

Hodnocení trenéra Radomíra Korytáře a Radima Kováře: Oproti minulým utkáním jsme se dnes zlepšili ve všech směrech – od individuálních výkonů, přes soubojové chování, až po celkovou organizaci hry. Soupeře jsme téměř do žádných gólových situací nepustili, pracovali velmi zodpovědně a důrazně v obranné fázi a zaslouženě vyhráli. Všichni pevně věříme, že se od takového výsledku, přístupu k utkání, bojovnosti a touhy odrazíme a v následujících zápasech to bude standardem podpořeným kvalitnějším řešením v kombinacích, centrovaných míčů ze stran a větším sebevědomím celého týmu.

Informace o utkání

27.
pátek
srp
FC Baník Ostrava VS SK Slavia Praha
1. Celostátní liga U19

Statistiky

Poločas: 2:0
Branky: 3. Bitta, 17. Šín, 53. Levčík Rozhodčí: Antoníček - Matějek, Jurajda
Diváci: 150

Sestavy

FC Baník Ostrava

Hrubý - Díľ, Jiříček, Remiáš, Michlík - Temel, Šín - Šudák (60. Guzik), Holub (52. Levčík), Nevřela (77. Látal) - Bitta (77. Šmiga)

U19