úterý 24. srpna. 2021
U19 - zápasy

Devatenáctka v Brně prohrála

Druhou porážku v řadě si připsala devatenáctka, když prohrála v Brně s domácí Zbrojovkou. Ta dvěma zásahy odskočila baníkovcům na konci první půle. Po přestávce snížil uzdravený navrátilec do sestavy Bitta, ale to bylo vše. Domácí přidali pojistku, navíc ostravané inkasovali ve druhém zápase po sobě červenou kartu.

Hodnocení trenéra Radomíra Korytáře a Radima Kováře: Zápas rozhodla naše velká nepřesnost v útočné fázi – malá úspěšnost v herních situacích 1:1, v centrovaných míčích ze stran (a pokud ano, tak do špatných prostorů), špatné taktické řešení v herních situacích před a v pokutovém území a velká nepřesnost přihrávek... Přesto, že jsme během dvou minut inkasovali dva góly na konci prvního poločasu, tak vstup do druhého poločasu nám vyšel. Naše hra se zlepšila v přímočárosti, v patřičném důrazu a soupeře jsme dostali pod tlak. Snížili jsme, ale bohužel další góly jsme nepřidali. Chybí nám u některých hráčů důraz v soubojích, charakter a mentální stránka.

21.
srp
FC Zbrojovka Brno VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U19

Branky: 43. a 45. Pragr, 61. Pavlík - 49. Bitta Rozhodčí: Dohnálek - Fabeš, Petrlík ČK: 79. Obuch