Fotbalová akademie
pátek 04. září. 2020
U14 - zápasy

V Brně čtrnáctka zvítězila

I třetí zápas nové sezony čtrnáctka zvládla. V Brně zdolala domácí Zbrojovku, která sice dokázala ve druhém poločase z penalty vyrovnat, ale poté třikrát udeřili baníkovci a rozhodli o zasloužené výhře.

Hodnocení trenéra Jana Žemlíka a Radima Macíka: Úvod utkání se nám povedl. Ujali jsme se vedení a dál pokračovali v aktivním pojetí hry. Soupeř se sice snažil napadat naši rozehrávku, ale my jsme z toho dobře vyjížděli, byly jsme silní na míči a tím jsme se dostávali do mnoha přečíslení v herních situacích 4:2, 3:2, ale ne vždy jsme to dokázali dobře vyřešit. Většinou nám chyběla lepší součinnost hráčů před, nebo uvnitř pokutového území a také lepší finální přihrávka. I tak jsme měli čtyři vyložené příležitosti soupeři odskočit na více branek. Druhý poločas už nebyl tak herně kvalitní, a to z obou stran. Hodně jsme kazili jednoduché přihrávky, nedokázali jsme si navzájem vyhovět, a to především v přípravné části a to většinou vedlo k tomu, že naše akce končily ještě před šestnáctkou. Soupeř vyrovnal z přísné penalty a tím přispěl k dramatičnosti utkání. Ale jen přispěl. My jsme si v závěru vypracovali několik možností ke skórování a nakonec jsme utkání rozhodli brankami, jak po individuální akci(Drozd), tak po pěkné kombinaci(Drozd, Ďurina).

02.
středa
zář
FC Zbrojovka Brno VS FC Baník Ostrava
SpSM-TOP U 14 žáci

Poločas: 0:1
Branky: 50. Souček (pen.) - 65. a 78. Drozd, 11. Graclík, 77. Ďurina Rozhodčí: Líkař - Budovič, Pluháček

Keller - Pinkas, Mechl, Švrček, Šopík - Lores (56. Tamajka), Graclík (67. Graclík L.) - Tomeček D. (41. Jílek), Binar (41. Frýdl), Dvořáček (56. Ďurina) - Drozd