úterý 25. července. 2023
U17

Sedmnáctka v Polsku remizovala

V Polsku odehrála sedmnáctka zápas s místním Rakowem Czenstochowa. Na půdě mistra polské nejvyšší soutěže ovšem nezachytila první poločas a jednou inkasovala, po změně stran i přes zlepšení domácí přidali branku na dvoubrankové vedení. Poté dokázali ostravští během čtyř minut srovnat, ale na dokonalý obrat to nestačilo.

Raków Czenstochowa U17 - FC Baník Ostrava U17 2:2 (1:0)

branky Baníku: Šopík, Dvořáček

sestava: Bitta (46.Vodička) - Mechl (67.Pinkas), Zástřešek (83.Mechl), Švrček - Pinkas (46.Šopík), Frýdl (46.Jadrníček), Zajac, Dvořáček, Matušinský (46.Keňo) - Hanák (67.Matušinský), Binar

hodnocení trenéra Jana Romaněnka a Aleše Mooce: V Rakówě jsme odehráli podprůměrné utkání bez pohybu a s velkým počtem chyb. Soupeř byl aktivnější a díky tomu si vytvářel šance. Opět jsme ukázali sílu a dokázali utkání alespoň srovnat na konečných 2:2. Příští týden nás čeká kvalitně obsazený Memoriál Františka Harašty, na kterém musíme předvést diametrálně odlišný výkon.