úterý 02. srpna. 2022
U17

Sedmnáctka nastřílela deset branek

Také sedmnáctka se utkala s Behemians 1905. Zde ovšem nastoupili proti o rok mladšímu soupeři a rozdíl byl znát. Hlavně ve druhém poločase, kde ostravští skórovali hned devětkrát. Daleko těžší to budou hráči mít ve středu, kdy na Vistě od 12:15 hostí v prvním mistrovském zápase České Budějovice.

Bohemians 1905 U16 - FC Baník Ostrava U17 1:10 (0:1)

branky: 3 Kyselý, Bakrlík, Lacko, Zástřešek, Staněk, Glamoš, Struhař, Kresta

sestava: Keller (46' Kresta) - Pinkas (60' Kowalczyk), Raběčný (46' Staněk), Struhař, Němčík (60' Glamoš) - Zástřešek (60' Lacko), Imrich (46' Murashenko) - Vozník (46' Havran), Filipský (46' Lacina), Šopík (60' Raab) - Bakrlík (46' Kyselý)

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: V prvním poločase byl zápas celkem vyrovnaný, měli jsme sice více míč na kopačkách, ale v útočné fázi jsme nebyli kvalitní a v koncovce jsme se neprosazovali. Po změně stran jsme už soupeře přehrávali, mladší hráči Bohemians se snažili, ale už nestačili zachytávat naše náběhy, dobře jsme kombinovali a proměnili jsme gólové příležitosti.