pátek 07. srpna. 2020
U17

V Górniku sedmnáctka sedmkrát skórovala

I další přátelské utkání sedmnáctky skončilo výrazným vítězstvím baníkovců. Tentokráte zajížděla do Polska, kde nad domácím Górnikem vyhrála o pět branek.

Górnik Zabrze U17 - FC Baník Ostrava U17 2:7 (1:3)

branky Baníku: Levčík 2, Málek, Jiříček, Kedroň, Kocián, Látal

Sestava:  Hrubý (46. Remiáš) - Buryan, Vykopal (46. Janál), Macej, Jiříček - Obuch (60. Maloň), Šín - Málek (46. Látal), Levčík,Kedroň (46. Kocián) - Bitta (60. Strnad)

Hodnocení trenéra Marcela Frajta a Jana Baránka:  V dalším příprávném utkání jsme zajížděli na půdu stejně starého ročníku Górniku Zabrze. Hned v úvodu jsme se po pěkné individuální akci ujali vedení, ale hned v zápětí po naší lehkovážnosti v defenzívě soupeř srovnal na 1:1. Zbytek první půle už ale probíhal v naší režii. Do druhého poločasu jsme nenastoupili příliš štastně, kdy soupeř mohl ze dvou šancí zápas zdramatizovat. Od 60. minuty už jsme ale opět tahali za delší konec a zápas rozhodli dalšími vstřelenými brankami.