Organizátoři: Roman Holiš, Richard Urban

Sraz účastníků:

Porada vedoucích:

-předzápasová porada vedoucích vždy 15 min před začátkem utkání.

Ukončení turnaje:

Po posledním utkání o umístění na ZŠ Šoupala proběhne slavnostní vyhlášení výsledků a předávání cen.

Stravování: zajištěno pořadatelem:

Ubytování:

Pořadatel zajišťuje pro výše uvedené výpravy ubytování pro:

Kategorie max. 24 osob / 20 hráčů + 3 realizační tým + řidič/.

Předpis: Hraje se dle platných pravidel fotbalu, soutěžního řádu a propozic turnaje. Vítěz utkání 3 body, při remíze dělba bodu 1 bod, prohra 0. Plus pomocný bod za vítězství v pokutových kopech při  nerozhodném výsledku utkání.

Podmínky účasti: Startují hráči narození 1.1 2000 a mladší. Vedoucí družstev předloží před zahájením turnaje soupisku a provedou platbu startovného.

Hrací systém: Ve skupině hrají družstva systémem každý s každým 2x45 min (pol. přestávka 15 min.), dle umístění v základních tabulkách se utkají dle rozpisu první ze zákl. skupin, druzí ze skupin, třetí ze supin a čtvrtí ze skupin.

Pořadí: 1. počet získaných bodů, 2. brankový rozdíl, 3. výsledek vzájemného utkání, 4. větší počet vstřelených branek, 5. los.

Střídání hráčů: všech 20 hráčů, hokejovým způsobem, avšak pět minut před koncem utkání lze střídat pouze jednoho hráče.

Přestupky: Přestupky řeší STK a DK turnaje. Červená karta znamená automaticky stop na jedno utkání (následující), žluté karty se nesčítají. Námitku lze podat písemně do 60 minut po skončení utkání, dle platných předpisů a směrnic, námitku řeší STK a DK turnaje.

Rozhodčí: Delegaci rozhodčích zabezpečuje MSKFS.

Ceny: Každé družstvo obdrží diplom, družstva na 1. – 3. místě pohár, vyhlášen a odměněn bude nejlepší brankař, střelec a hráč turnaje.