FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Turnaje/Pú/Mú

DenDatumnázev akcemísto
NE9. 8. 2020 PU - KobeřiceKobeřice
SO15. 8. 2020Herní trénink s U9Šoupalka - Malá UMT
ST19. 8. 2020TR - SFC OpavaOpava ZRUŠENO
SO22. 8. 2020PU - FC Hlučín U9Šoupalka
SO29. 8. 2020TR - Karviná U9, Třinec U9Karviná-Kovona
PO31. 8. 2020MU - Velká Polom U9Velká Polom
NE6. 9. 2020TU - s BaníčkyAlbrechtice
SO12. 9. 2020TU - Štítina (od 10-14)Štítina
NE13. 9. 2020TU - Den s BaníčkyStudénka
ST16. 9. 2020MU - Klimkovice U9Klimkovice
SO19. 9. 2020TU - MarkvartoviceMarkvartovice
PO28. 9. 2020TR - Havířov, FCB Holky, PustkovecŠoupalka
SO3. 10. 2020TR - Frýdek, Baník AlbrechticeStadion Stovky
PO5. 10. 2020TU - Kvalifikace Ondrášovka CupMFK Havířov
SO10. 10. 2020PU - FK Baník Albrechtice U9Albrechtice
NE18. 10. 2020TU - Ekstraliga TalentówChełmek (PL) ZRUŠENO
PO19. 10. 2020PU - SFC OpavaOpava ZRUŠENO
SO24. 10. 2020PU - MFK Karviná U9Ostrava ZRUŠENO
PÁ-SO6.-7. 11. 2020TR - Slavia+Bohemians 1905Praha ZRUŠENO
ÚT17. 11. 2020TU - Den s Baníčky (náhradní termín)Hala Stonava ZRUŠENO
SO21. 11. 2020TR - Sigma U8, MFK Havířov U8Hala Krásné Pole ZRUŠENO
SO28. 11. 2020TR - Valmez U8Hala Krásné Pole ZRUŠENO
ČT3. 12. 2020PU - FCB HolkyŠoupalka
NE6. 12. 2020PU - MFK HavířovŠoupalka
NE6. 12. 2020TR - Sigma U8, Karviná U9Hala Krásné Pole ZRUŠENO
ČT10. 12. 2020PU - Zbrojovka Brno?místo?
NE13. 12. 2020TR - Valmez U8Hala Krásné Pole ZRUŠENO
PO14. 12. 2020PU - Pustkovec U9Šoupalka
NE20. 12. 2020TU - Zaglebie SosnowiecNafukovací hala Sosnowiec
NE3. 1. 2021PU - Sigma U8 ?Olomouc
NE24. 1. 2021TR - Sigma U8, Valmez U8Hala Krásné Pole
SO30. 1. 2021TR - Sparta Praha U8, Karviná U9Hala Bospor Bohumín
SO6. 2. 2021TR - Sigma U8, FC Hlučín U9Hala Krásné Pole
NE14. 2. 2021TR - Valmez U8Hala Krásné Pole
SO ?6. 3. 2021TR - Slavia Praha U8 + Sparta Praha U8 Praha - Horní Měcholupy
SO20. 2. 2021TR - Sigma U8 + ??Hala Krásné Pole
PÁ-NE23.-25. 4. 2021SoustředěníSmilovice
SO-NE1.-2. 5. 2021Finálový turnaj Ondrášovka CupZnojmo
SO-NE29.-30. 5. 2021Ekstraliga TalentówChełmek (PL)


*Akce budou průběžně doplňovány

POL - poločasové utkání
PU - přátelské utkání
TU - turnaj
TR - triangl
MU - mistrovské utkání