FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Tréninkový plán

Rozpis tréninkových jednotek  podzim 2019

PO  8:00  -  9:30 TJ  Kondiční (síla) / 1v1   14:00 - 15:30  TJ  Herní 

ÚT  13:00 - 14:30   TJ Herní 

ST  14:00 - 15:30  TJ Kondiční (Atletika) / míčové hry

ČT  8:00  - 9:30     TJ  Kodiční (Gymnastika) / technika   13:00 - 14:30 TJ Herní  5. třída ZŠ J. Šoupala   15:00 - 16:30  TJ Herní 6. třída ZŠ J. Šoupala + ostatní 

PÁ  12:10 - 13:00  TJ Technika + Střelba  6. třída ZŠ J. Šoupala   13:00 - 14:30  TJ Herní všichni



Rozpis Říjen

PO 30.9. TR 8:00 - 9:30 TR 14:00  Bazén

ÚT 1.10. TR 13:00 - 14:30

ST 2.10. TR 14:00 - 15:30  Basket, Florbal turnaj 

ČT 3.10. TR 8:00 - 9:30  Trampolínky    odpoledne  VOLNO

PÁ 4.10. 12:10 - 13:00 TJ Technika + Střelba 6. třída ZŠ J. Šoupala 13:00 - 14:30 TJ Herní všichni

SO 5.10. 15:00 MU Přerov

NE 6.10. Volno

PO 7.10. TR 8:00 - 9:30   TR 14:00 

ÚT 8.10. TR 13:00 - 14:30

ST 9.10. TR 14:00 - 15:30  

ČT 10.10. TR 8:00 - 9:30  14:00 PU Slovácko ( odjezd 11:00)  TR 15:00

PÁ 11.10. 12:10 - 13:00 TJ Technika + Střelba 6. třída ZŠ J. Šoupala 

SO 12.10. Volno

NE 13.10. MU SFC Opava

PO 14.10. TR 8:00 - 9:30  TR 14:00

ÚT 15.10. TR 13:00 - 14:30

ST 16.10. TR 14:00 - 15:30

ČT 17.10. TR 8:00 - 9:30  13:00 - 14:30 TJ Herní 5. třída ZŠ J. Šoupala 15:00 - 16:30 TJ Herní 6. třída ZŠ J. Šoupala + ostatní 

PÁ 18.10. 12:10 - 13:00 TJ Technika + Střelba 6. třída ZŠ J. Šoupala   15:30 MU F-M U12 - U13    všichni   

SO 19.10. VOLNO

NE 20.10.  VOLNO

PO 21.10. TR 8:00 - 9:30 TR 14:00

ÚT 22.10. TR 13:00 - 14:30  + 10:00 Kvalifikace Ondrášovka U12

ST 23.10. TR 14:00 - 15:30   + 10:00 Kvalifikace Ondrášovka U13

ČT 24.10. TR 8:00 - 9:30 13:00 - 14:30 TJ Herní 5. třída ZŠ J. Šoupala 15:00 - 16:30 TJ Herní 6. třída ZŠ J. Šoupala + ostatní

PÁ 25.10. 12:10 - 13:00 TJ Technika + Střelba 6. třída ZŠ J. Šoupala 13:00 - 14:30 TJ Herní všichni

SO 26.10. VOLNO

NE 27.10.  10:00 MU Třinec

PO 28.10. VOLNO

ÚT 29.10. TR 9:00 - 10:30      14:00 PU Slovácko

ST 30.10. TR 10:00

ČT 31.10. Interliga Zlín, Sparta

PÁ 1.11. 12:10 - 13:00 TJ Technika + Střelba 6. třída ZŠ J. Šoupala 13:00 - 14:30 TJ Herní všichni

SO 2.11. 10:00 MU HFK Olomouc

NE 3.11. VOLNO



Změna časů tréninků vyhrazena.