FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Nominace

MU Sigma Olomouc 20.8.2019 (úterý)

Místo Konání : ZŠ J.Šoupala

Sraz: 9:30  

Začátek :  10:30  

Konec   :  cca 12:30      

S sebou: kopačky, chrániče, ručník, sprch.gel, žabky, vycházková souprava, svačina (müsli, banán atd.)

Nominace: Kuchař, Bitta - Bartošic, Halfar, Hrnčárek, Javorský, Kundrát, Mácha, Návrat, Rác, Sukaný, Šmiga, Végh

Nenominovaní hráči: Vidlář, Vinárek - Škubala, Masopust, Jankovič, Ledvinka, Richter, Wozniak, Turek, Doležel, Škodoň, Mohelník, Kubiš, Žebrák - TR 8:30 Šoupala


Středa 21.8.2019 - VOLNO


MU SK Hranice 22.8.2019 (čtvrtek)

Místo konání : Hranice

Odjezd : 15:00 hod., parkoviště J.Šoupala

Příjezd : 20:00 hod., parkoviště J.Šoupala

Začátek: 17:00

Doprava: Bus

S sebou: kopačky, chrániče, ručník, sprch.gel, žabky, vycházková souprava, svačina (müsli, banán atd.)

Nominace: Vidlář, Bitta - Jankovič, Ledvinka, Mácha, Masopust, Rác, Richter, Škubala

Nenominovaní hráči: Kuchař, Vinárek - Bartošic, Návrat, Halfar, Kundrát, Javorský, Végh, Šmiga, Hrnčárek, Sukaný, Wozniak, Turek, Škodoň, Mohelník, Kubiš, Žebrák - TR 12:30 Šoupala


TURNAJ LUBLINIEC (Polsko, 23.-25.8.2019)

Pátek 23.8.2019 - TR 9:00 Šoupala - všichni, poté nominovaní hráči společný oběd a odjezd

Místo Konání : Lubliniec Stadium 74-ego Górnośląskiego Pułku Piechoty 1 Street, 42-700 Lubliniec

Nominace: Kuchař, Vidlář - Bartošic, Halfar, Hrnčárek, Javorský, Kundrát, Návrat, Richter, Sukaný, Šmiga, Végh

Odjezd: 12:30 (pátek 23.8.2019)

Příjezd: podle průběhu turnaje (neděle 25.8.2019)

Doprava: Dodávky

S sebou: kopačky, chrániče, vycházková souprava, tréninkový set, hygienické potřeby, věci na spaní, cukle, pas, připojištění (23.-25.8.2019), svačina + pití na pátek, kapesné (zloté)

Cena: 90 Euro (donést v pátek 23.8.2019 na trénink)

Ubytování : http://www.zameklubliniec.pl

V pátek v 17:30 slavnostní zahájení turnaje 

Sobota zápasy: 13:47 APMT Polska, 14:21 MKS KLUCZBORK, 14:55 Espanyol Barcelona, 16:37 TDA London, 17:45 AS Trenčín, 18:19 Zaglebie Lublin,  18:36 Gdansk




  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda