FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Turnaje/Pú/Mú

DATUMDENTURNAJ / ZÁPASČASAKCE / SOUPEŘ MÍSTO  
4.8.NE       ZÁPAS8:15ORBITA BUKOWNO (PL)OSTRAVICE
17.8.SO       ZÁPAS14:20 BRUNTÁLHÁJ VE SLEZKU
24.8.SO      TURNAJ8:00 UNIČOV TROPHYUNIČOV
28.8.-29.8.ST-ČT       TURNAJ8:00ENERGYLANDIA CUPZATOR
1.9.NE      TRIANGL8:30KARVINÁ, ALBRECHTICEALBRECHTICE
4.9.ST      ZÁPAS14:30KARVINÁKARVINÁ
5.9.ČT      ZÁPAS16:20DOLNÍ BENEŠOVDOLNÍ BENEŠOV
9.9.PO      ZÁPAS16:20DARKOVICEPETŘKOVICE
14.9.SO      TURNAJ 7:30BANÍČEK CUPPETŘKOVICE
16.9.PO      ZÁPAS15:50KRAVAŘEKRAVAŘE
19.9.ČT      ZÁPAS15:00PORUBAPORUBA
24.9.ÚT      TRIANGL16:00FCB ŠOU., FCB JIHKRAKOVSKÁ
25.9.ST      ZÁPAS15:45HAŤPETŘKOVICE
28.9.SO      TRIANGL8:00Hlučín, Valašské M. , Trenčín, FrýdekHLUČÍN
29.9.NE      TURNAJ    8:30POLSKÁ INTERLIGA BIALSKO BIALA
1.10.ÚT      ZÁPAS15:50HÁJ VE SLEZSKUPETŘKOVICE
3.10.ČT      ZÁPAS15:20ŠILHEŘOVICEŠILHEŘOVICE
27.10.SO        LM8:00CHAMPIONS LEAGUEOUTLET ARENA
8.10ÚT      ZÁPAS15:15HLUBINAHLUBINA
10.10.ČT      ZÁPAS16:00TŘINECTŘINEC
12.10.SO      ZÁPAS8:45OPAVAŠOUPALKA
13.10.NE      TURNAJ12:30POLSKÁ INTERLIGABIALSKO BIALA
15.10.ÚT      ZÁPAS15:20PÍŠŤPETŘKOVICE
16.10.ST      ZÁPAS15:30BRUŠPERKBRUŠPERK
21.10.PO      ZÁPAS15:15VŘESINAVŘESINA
27.10.NE      TURNAJ12:00POLSKÁ INTERLIGAZABRZE
28.10.PO      TURNAJ14:30DF CUPDOBRUŠKA
2.11.SO      TURNAJ7:30Hala BRUŠPERKBRUŠPERK
4.11PO       ZÁPAS16:30WODZISLAWWODZISLAW
16.11.SO      TURNAJ 8:00SOMMER CUPKOPŘIVNICE
17.11.NE      TURNAJ8:00POLSKÁ INTERLIGAZABRZE
24.11.NE      TURNAJ8:30TŘINEC TROPHYTŘINEC
28.11.ČT      ZÁPAS19:15MOL VIDI (MAD)DUBINA
30.11.SO      TURNAJ 7:30OSTRAVA CUPPORUBA
30.11.SO       TURNAJ 7:30BÍLOVEC CUPBÍLOVEC
5.12.ČTTRIANGL15:30SLAVIA 2x, BOHEMKAMĚCHOLUPY
7.12.-8.12.SO-NE      TURNAJ8:00JBC CUPJABLONEC
14.12.SO      TURNAJ7:30PANINI CUPKARVINÁ
17.12ÚTTRIANGL16:00ALBRECHTICE, HAVÍŘOVSTONAVA
21.12.SOTURNAJ 8:30HALOVÝ TURNAJ (SK) (2 TÝMY )KORŇA
27.12.PA      TURNAJ 7:30KOPR CUP (2 TÝMY )KOPŘIVNICE
4.1.SO      TURNAJ8:00UNIČOV CUPUNIČOV
12.1 .NE       TURNAJ8:00BYSTŘIC TROPHYBystřice pod Hostýnem
12.1.NE      TURNAJ13:45O POHÁR RYTÍŘE VÍTKADUBINA
19.1.NE     ZÁPAS9:15MŠK ŽILINAVISTA
18.1.SO      TURNAJ7:30PANINI CUPKARVINÁ
25.1.SO      ZÁPAS9:00KARVINÁ ( 2 TÝMY )KARVINÁ
1.2.SO      TURNAJ8:00MEMORIAL PETRA URBANAKRNOV
2.2.NE      TURNAJ7:30BÍLOVEC CUP BÍLOVEC
9.2.NE      TRIANGL10:30WISLA KRAKOW, GORNIKKARVINÁ
12.2.ST      ZÁPAS13:30MŠK ŽILINA ( AUTOBUS )ŽILINA
23.2.NE      TURNAJ7:30NEZAMYSLICE CUPNEZAMYSLICE
8.3.NE     TRIANGL13:00SLAVIA, SPARTAEDEN
21.3.SO      TURNAJ7:30ORLÍK TROPHY ( 2 TÝMY )ORLOVÁ
25.4.-26.4SO-NE      TURNAJ  ?FRANTIŠKOVY LÁZNĚ ( Dortmund, Slavia,...)FRANTIŠKOVY LÁZNĚ
8.5.-10.5.PÁ-NE      TURNAJ  ?LVIV CUP (Dynamo Kyjev, Cluj, Shakhtar Donetsk)LVOV (UKR)
6.6.-7.6.SO-NE      TURNAJ  ?DLNK CUPDOBRUŠKA
10.6.-12.6.ST-PÁ   SOUSTŘEDĚNÍ  ?BANÍK KEMPHORNÍ BEČVA