FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Nominace

TU Bruntál cup

Místo:      Sportovní hala, ul. Zeyerova 1502/14, Bruntál

Doprava:  vlastní

Sraz:        25.1.2020 v 08:00 hod. na místě !!!

Začátek:   25.1.2020 v 08:45

Konec:      do 13:00 hod. 

Příjezd:.   -

S sebou:  sálovky, chrániče, ručník, mýdlo, svačina, tréninkové oblečení (mikina, tepláky, šustka) 

Nominace:

Hořínek - Boháč, Blažek, Hříbek, Gabryš, Vašut, Frýdl, Hajný, Hoďák


KZL - Brušperk

Místo:         Sportovní 584 - hala

Doprava:    vlastní

Sraz:          26.1.2020 v 13:00 hod. na místě !!!

Začátek:    26.1.2020 v 13:30 hod.

Konec:       kolem 18:30

Příjezd:

S sebou: sálovky, chrániče, ručník, mýdlo, svačina, tréninkové oblečení (mikina, tepláky, šustka) 

Nominace:

Hořínek - Wlaka Martin, Hoďák, Menšík, Frýdl, Matuška, Vojevoda,


PU Pardubice

Místo:       Marie Majerové 215, Pardubice VII - Ohrazenice

Doprava:   vlak 

Platba:      400,-Kč/hráč (ubytování se snídaní)

Sraz:         Ostrava hl. n. v 09:45 hod. dne 1.2.2020 !!!!

Odjezd:     Ostrava hl. n. 10:14 hod. dne 1.2.2020  !!!! (EC 116 Silesia) - rodiče nezakupovat dětem jízdenku!!!

Začátek:    1.2.2020 v 18:30 hod.

Konec:       1.2.2020 ve 20:00 hod.

Příjezd:

S sebou:   kopačky na UT, chrániče, ručník, mýdlo, svačina, tréninkové oblečení (mikina, tepláky, šustka)

Nominace:

Chlebek - Wlaka Martin, Wlaka Michal, Hoďák, Gabryš, Frýdl, Menšík, Vašut, Boháč, Blažek, Hříbek, Hajný


TU Pardubice

Místo:           Sportovní hala Dašická, ul. Dašická 1826

Odjezd:        Pardubice hl. n. 15:23 hod. dne 2.2.2020 !!!! (EC 117 Silesia) rodiče nezakupovat dětem jízdenku!!!

Začátek:      2.2.2020 v 08:24 hod.

Konec:         2.2.2020 kolem 14:00 hod.

Příjezd:       Ostrava hl. n. v 17:50 hod.

S sebou:     sálovky, chrániče, ručník, mýdlo, svačina, tréninkové oblečení (mikina, tepláky, šustka)

Nominace:

Chlebek - Wlaka Martin, Wlaka Michal, Hoďák, Gabryš, Frýdl, Menšík, Vašut, Boháč, Blažek, Hříbek, Hajný