FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Turnaje/Pú/Mú

DatumDenDruhČasAkce/SoupeřMísto
05.09.2019ČtMU16:15Frýdlant n./Ost., ČeladnáFrýdlant nad Ostravicí
11.09.2019StMU16:15Metylovice, HukvaldyFryčovice
14.09.2019SoTU08-14Memoriál O. VeselkyFrenštát pod Radhoštěm
23.09.2019PoMU16:00Staré Město A, BFryčovice
24.09.2019ÚtTU16:30Sportovní centra FCBul. Krakovská, Ostrava
29.09.2019NeTU09:00Eurofertil cupAlbrechtice, Osvobození 641
02.10.2019StMU16:15Brušperk E, FFryčovice
16.10.2019StMU16:15Brušperk U11Brušperk
17.10.2019ČtMU16:00Kateřinice, Brušperk BKateřinice
19.10.2019SoTR08-13Mini MoravaRožnov pod Radhoštěm
22.10.2019ÚtTU16:00Střediska FCBul. Krakovská, Ostrava
02.11.2019SoTR08-12Mini MoravaHáj ve Slezsku
02.11.2019SoHT08-12KZL (odehráno FCB-Petř.)Brušperk, hala
17.11.2019NeHT-UMT08-14Petlen cup U10Púchov, Svätopluková 1463
17.11.2019NeHT-UMT15-20Petlen cup U11Púchov, Svätopluková 1463
30.11.2019SoHT08:00Turnaj Vyškov, U11hala ZŠ Purkyňova, Vyškov
30.11.2019SoHT13-19KZLRaškovice, hala
01.12.2019NeHT09-13Generali cup, U10hala Stonava, Stonava 1095
14.12.2019SoHT08-13Turnaj Karvináhala Kovona, Karviná
28.12.2019SoHT08:00Kozlík cupKozlovice
18.01.2020SoHT08-13Panini cuphala Kovona, Karviná
25.01.2020SoHT08:30Bruntal Cup 2020Zeyerova, Bruntál
26.01.2020NeHT13:30KZLBrušperk, hala
01.02.2020SoPU19:15PardubicePardubice
02.02.2020NeHT08-14Golisimo cupPardubice, Dašická 1826
09.02.2020NeHT09-13Generali cuphala Stonava, Stonava 1095
09.02.2020NeHT08:00KZLRaškovice, hala
14.03.2020SoHT13:30KZL - NEKONÁ SERaškovice
21.03.2020SoTU10:00Triangl - NEKONÁ SEFrýdlant nad Ostravicí
28.03.2020SoTU
Mini Morava - NEKONÁ SEValašské Meziříčí
01.05.2020TU - U10
Euro Champions Trophy - NEKONÁ SEUherské Hradiště, Stonky 566
16.05.2020SoTU
Matrix cup - NEKONÁ SEJarcová
23.05.2020SoTU13-17Mini MoravaDolní Bečva
06.06.2020SoTU13-17Mini MoravaRožnov p./Radhoštěm
15.06.2020PoPU16:30Slovan OstravaOstrava - Hulváky, ul. Žákovská
20.06.2020SoTU13-17Mini MoravaPříbor