Fotbalová akademie
úterý 11. září. 2018
U17 - zápasy

Výhra sedmnáctky 2:1 nad Zbrojovkou Brno

Po porážce v Plzni čekal baníkovskou sedmnáctku další těžký soupeř v podobě Zbrojovky Brno. Body nakonec zůstaly doma poté, když se nejdříve trefil Barkov a následně těsně před poločasovou přestávkou z trestného kopu Drozd. Hosté v závěru jen snížili na konečných 2:1.

Hodnocení trenéra Tomáše Hejduška a Patrika Mašleje: Do utkání jsme vstoupili velice dobře. Naší zdravou agresivitou, bojovností a nasazením jsme soupeři jeho hru velice dobře znepříjemňovali. Za naše úsilí jsme se odměnili brankou z 21 minuty, kdy po centru ze strany uklidil míč z bezprostřední blízkosti kolem soupeřova gólmana Barkov. V závěru poločasu jsme ještě dokázali naše vedení navýšit krásnou brankou Drozda z přímého kopu. Ve druhém poločase jsme pokračovali v disciplinovaném výkonu. Soupeř se sice dostával více do hry, ale na více než jednu branku v závěru zápasu se nezmohl.