pondělí 19. srpna. 2019
U19 - zápasy

V Mladé Boleslavi devatenáctka zvítězila

I druhé mistrovské utjání devatenáctka zvládla skvěle. Po úvodní pětibrankové výhře nad Slováckem dokázala v Boleslavi skórovat dokonce šestkrát a přivezla do Ostravy zaslouženou a přesvědčivou výhru.

Hodnocení trenéra Romana Westa a Jana Baránka: Skvělý začátek. Po dvaceti minutách vedeme 0:3. Nepolevili jsme ani po poločase. Výborná koncentrace, zodpovědnost i hernost. Po celé utkání jsme hru kontrolovali ve všech směrech a zaslouženě vysoko vyhráli. Do nové sezóny jsme vstoupili velmi dobře, jak výsledky tak i výkony. Teď nás ale čekají zápasy pravdy, jak na tom ve skutečnosti jsme. Proti Plzni, v Brně a proti Slávii Praha se teprve ukáže, jaké můžeme mít ambice.

16.
srp
FK Mladá Boleslav VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U 19

Poločas: 0:3
Branky: 14. a 89. Wojatschke, 49. a 75. Barkov, 2. Martiník, 18. Tamajka Rozhodčí: Hocek - Vokoun, Gerhardt