pondělí 20. srpna. 2018
U16 - zápasy

U16 opět přesvědčivě zvítězila, tentokráte 6:0

Dva zápasy, dvě výhry, skóre 13:0. To je úctyhodná bilance Baníkovské U16. Ta po sedmigólové výhře nad Karvinou přivítala doma tým Slovácka. Soupeř byl nebezpečný hlavně v prvním poločase, pak otěže zápasu převzal Baník a zaslouženě zvítězil.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: Do utkání proti Slovácku jsme vstoupili velmi dobře a brzy se ujali vedení. Postupem času převzali iniciativu hráči Slovácka. Pomalu jsme dostupovali hráče soupeře, dostávali se nám z presinku, dařila se jim přechodová fáze a měli 2 dobré gólové příležitosti. Vystřídáním se zpevnil náš střed a podařilo se nám vstřelit druhý gól. Na začátku druhého poločasu jsme šli do tří brankového vedení a do konce utkání jsme byli lepší, dobrým napadáním jsme vysoko získávali míče, vytvářeli si šance a zápas skončil 6:0. Výsledkově se nám utkání podařilo výborně, za to kluky chválíme, ale víme, kde máme rezervy.

18.
srp
FC Baník Ostrava VS 1.FC Slovácko
MSDL ml. U16

Branky: 3. a 31. Holub, 41. a 51. Rehwald, 56. Šmiga, 79. Cetkovský Rozhodčí: Potiorek - Sivera, Šimík
Diváci: 45

Velich David - Dil' Petr, Kukučka Ondřej, Dedek Václav, Nevřela Jan - Žák Sebastian, Temel Martin (26' Šilák Jan) - Guzik Michal (52' Cetkovský Vítězslav), Rehwald Adam (52' Červinka Dalyn), Jelen Jan (41' Šmiga Daniel) - Holub Denis (56' Chylek Rostislav)