FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Těsná výhra sedmnáctky

04.10.2020, Redakce

Po domácí porážce se Slavií si sedmnáctka opět připsala vítězství. Čtvrtá výhra v soutěži se nerodila lehce, i tak je ovšem vítězství baníkovců naprosto zasloužené.

 
 
7.kolo, sobota 3.10.2020, SC Vista

Ostrava - Meteor

Ostrava
2:1(1:1)
MTR
 

Branky: 7. Levčík, 66. Bitta - 34. Sova Rozhodčí: Bebenek - Mojžíš, Šafrán

 

Ostrava: Hafera - Buryan (46. Látal), Jiříček, Macej, Michlík - Maloň (46. Frébort), Levčík (83. Strnad) - Málek (71. Janál), Šín, Šudák - Bitta (90. Kedroň)

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Marcela Frajta a Patrika Rataje: V domácím utkání s Meteorem Praha, který přijel odbránit co nejlepší výsledek a nebyl k tomu daleko, jsme se k vítězství dopracovali poctivým výkonem. Od prvních minut jsme soupeře zatlačili a dobývali jeho branku celých 90 minut. Začátek nám vyšel skvěle a hned v 7. minutě jsme se ujali vedení po pěkné individuálné akci Levčíka. Měli jsme další šance na zvýšení a nic nenasvědčovalo tomu, že by soupeř mohl vyrovnat, avšak stalo z přímého kopu. Rozuzlení přinesla 66. minuta, kdy vítězný gól vstřelil po dobře zahrané standartní situaci hlavou Bitta. Jsme rádi za vydřené vítězství a hráčům děkujeme za odhodlání a pracovitost.

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda