pondělí 09. března. 2020
U17 - zápasy

Sedmnáctka zvítězila i v Plzni

Těžký zápas na půdě čtvrté Viktorky sehrála sedmnáctka Baníku. Baníkovci po půli navýšili poločasové vedení na rozdíl dvou branek, ale domácí chvíli na to snížili opět na jedinou branku. Poté už ani jeden tým nemířil přesně a tak slezané mohli slavit cennou výhru.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: Z Plzně jsme si odvezli tři body, ale nebylo to jednoduché. V prvním poločase jsme na suché umělé trávě slušně kombinovali, dostávali jsme se fotbalově z presinku soupeře a poločas jsme vedli 1:0. Po změně stran jsme navýšili vedení, ale za tři minuty domácí snížili a do konce utkání nás agresivní hráči Plzně dobře dostupovali, získávali míče a měli několik rohů. Oba týmy měly ke konci zápasu příležitost ke vstřelení gólu. Bylo to bojovné utkání se spoustou soubojů, vítězství z Plzně je cenné. Pochvala pro kluky za týmový výkon.