FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Sedmnáctka proti Meteoru rozhodla po přestávce

22.09.2019, Redakce

Proti Meteoru chybělo trenérům několik hráčů, které postihla střevní viróza. I tak si s pražským týmem poradili, když při střelecké chuti byl opět Daniel Šmiga, autor všech čtyř branek. Už má na svém kontě z šesti zápasů úctyhodných patnáct branek.

 
 
7.kolo, sobota 21.9.2019, SC Vista

Ostrava - Meteor

Ostrava
4:1(1:1)
MTR
 

Branky: 12., 57., 59. a 63. Šmiga - 16. Kasal Rozhodčí: Tomanec - Lakomý, Ogrodník

 

Ostrava: Kovařík - Guzik, Kukučka, Nevřela, Křižák (58. Jiříček) - Červinka (55. Látal), Žák (55. Šín) - Cetkovský (29. Jelen), Rehwald, Chylek (46. Dil´) - Šmiga

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: V nově vybudovaném sportovním centru Vista jsme odehráli další mistrovské utkání proti Meteoru Praha. I přes herní převahu jsme v prvním poločase neměli dostatečně kvalitní finální fázi a poločas skončil nerozhodně. Po změně stran naší hře pomohli střídající hráči i tři z ročníku 04, nepustili jsme soupeře z vlastní poloviny, tlak byl velký a proměnili jsme některé šance. Zaslouženě jsme vyhráli, ale gólů jsme měli vstřelit více. Den před utkáním náš tým postihla střevní viróza, několik hráčů nemohlo nastoupit. Pochvala pro všechny ostatní kluky jak zápas zvládli.

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda