FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Sedmnáctka podlehla Slavii 0:3

30.10.2019, Redakce

Ani druhá konfrontace s pražskými "S" sedmnáctce nevyšla. Po domácí porážce se Spartou nyní podlehla i sešívaným, když hosté prokázali velkou kvalitu, vstřelili tři branky, žádnou neobdrželi a slaví cennou výhru.

 
 
5.kolo, úterý 29.10.2019, SC Vista

Ostrava - Slavia Praha

Ostrava
0:3(0:2)
Slavia Praha
 

Branky: 23. a 66. Alijagič, 15. Vorel Rozhodčí: Pochylý - Cieslar, Slováček

 

Ostrava: Kovařík - Dedek (26' Kollek), Kukučka, Nevřela (84' Křižák), Dil - Grygar, Jelen (72' Cetkovský)- Guzik (13' Červinka), Rehwald, Šmiga (61' Žák)- Holub

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: Další mistrovské utkání jsme odehráli proti Slavii Praha. Byl to nejlepší soupeř, hráči byli fyzicky vyspělí, rychlí a velmi nebezpeční v přechodové fázi. V úvodu prvního poločasu jsme měli kopat penaltu za jasný faul, ale nebyla stejně jako proti Spartě odpískána. Snažili jsme se kombinovat, ale hráči soupeře nás dobře dostupovali, po naší ztrátě míče rychle přecházeli do útoku a měli gólové příležitosti, poločas vedla Slavia zaslouženě. Po změně stran jsme se zlepšili, měli jsme více šancí, třikrát nastřelili brankovou konstrukci, ale gól nedali. V týmu Slavie bylo více nadstandardních hráčů a proto zvítězili.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda