FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

S Prostějovem patnáctka úspěšná

07.09.2020, Redakce

Tříbrankové vedení Baníku dokázali hostující hráči do poločasu korigovat a po přestávce i stáhnout na rozdíl jediné branky. To také ale byla poslední změna ve skóre a tak se po závěrečném hvizdu z nejtěsnější výhry radovali domácí hráči.

 
 
3.kolo, sobota 5.9.2020, ZŠ Šoupala

Ostrava - Prostějov

Ostrava
3:2(3:1)
Prostějov
 

Branky: 2. a 31. Vozník, 21. Honajzer - 33. John, 67. Škoda Rozhodčí: Fryč - Petroš, Farnik

 

Ostrava: Krasula - Krakovka, Staněk, Raab, Kysilko - Filipský (40. Imrich), Furik (18. Havran) - Valík (54. Kysilko), Honajzer, Lacina - Vozník (60. Buczek)

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Radovana Moronga a Jana Romaněnka: Vstup do utkání se nám povedl vstřelením rychlé branky a přesto, že jsme soupeři odskočili na tříbrankové vedení, nebyl to z naší strany dobrý výkon. Hosté se lacinou brankou dostali do hry a od té chvíle náš výkon padal ve všech směrech. Pokud porovnáme přípravná utkání s mistrovskými, tak se jednalo o naše nejhorší vystoupení. Nebylo se od čeho odrazit. Vázla kombinace, dělali jsme jednoduché dovednostní chyby, kluci si navzájem nevyhověli. Soupeř byl houževnatý a cítil možnost uspět. Nakonec jsme utkání zvládli, ale pouze výsledkově. V individuálních činnostech a v týmové spolupráci to bylo velice špatné.

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda