neděle 28. května. 2017
U15 - zápasy

Patnáctka otočila duel se Zbrojovkou

Zápas kategorie U15 mezi Baníkem a Zbrojovkou nabídl výborné utkání. Začátek vyšel lépe hostům, kteří v poločase vedli 2:0. Baníkovci se však nevzdali a do druhého poločasu nastoupili s cílem výsledek otočit. Kontaktní branku vstřelil Harušťák, dvě minuty před koncem vyrovnal střídající Duda a v poslední minutě utkání otočil svou druhou brankou v utkání opět Jaroslav Harušťák.

Hodnocení trenérů U15: "Myslíme si, že kvalitnější zápas nemohla žákovská liga již nabídnout. Brno přijelo v kompletní sestavě včetně hráčů, kteří běžně již nastupují v dorostenecké lize. My zase věřili, že pokud si přeneseme do zápasu kvalitu hry z posledních utkání, budeme úspěšní. V první půli jsme si vytvořili nějaké šance ale co se týká organizace hry v defenzívě, tam to bylo horší, soupeř měl rychlou přechodovou fázi a utekl nám o 2 góly. O přestávce jsme si pár věcí vysvětlili a prakticky celou druhou půli utkání odehráli na polovině soupeře a do poslední chvíle věřili, že je to jen o kontaktním gólu a zlomíme to v náš prospěch. Přestože jsme zápas otočili až v závěru, naše vítězství je zcela zasloužené. A myslím, že se zápas musel líbit i lidem, kteří se přišli podívat."

27.
kvě
FC Baník Ostrava VS FC Zbrojovka Brno
SpSM - žáci U15

Poločas: 0:2
Branky: 54. Harušťák, 68. Duda, 69. Harušťák - 11. Svoboda, 28. Šedivý Rozhodčí: Šištík - Kubáček, Boráň

Matěj - Zouhar, Tamajka, Rakovcij, Sotorník - Drozd, Knedla - Konečný (54. Duda), Harušták, Wojatschke - Barkov