pondělí 10. června. 2019
U19 - zápasy

Na penalty v souboji devatenáctek uspěla Karviná

Poslední zápas sezóny přinesl šance na obou stranách. Do poločasu se podařilo dvakrát skórovat Baníku, domácí po změně udeřili ze dvou penalt. V těch byli nakonec úspěšnější i v rostřelu, tak si na závěr připsali do tabulky body dva, hosté jeden.

Hodnocení trenéra Romana Westa a Jana Baránka: Hodně nešťastný zápas. První poločas šance na obou stranách a naše vedení 0:2. Ve druhé půli máme několik vyložených šancí, kdy můžeme a musíme definitivně utkání rozhodnout v náš prospěch. Ty ovšem neproměníme a domácí ze dvou penalt vyrovnají a nakonec i otočí zápas úplně. Hořký závěr sezóny. Foto: zdroj (mfkkarvina.cz)

05.
čer
MFK Karviná VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U 19

Poločas: 0:2
Branky: 59. a 88. Greguš(obě z pen.) - 22. Martiník, 34. Smékal Rozhodčí: Mojžíš - Bebenek, Macrineanu