FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Čtrnáctka rozhodla o vítězství v prvním poločase

14.04.2017, Redakce

Proti Zlínu se čtrnáctce povedl především první poločas, ve které domácí hráli velmi aktivně. Z jejich aktivity pramenili tři branky o které se postarali Rostislav Chylek, Samuel Grygar a Jakub Drozd. V úvodu druhého poločasu se Zlínu podařilo snížit, utkání však výrazněji nezdramatizoval.

 
 
30.kolo, čtvrtek 13.4.2017

Ostrava - Zlín

Ostrava
4:1(3:0)
Zlín
 

Branky: 8. Chylek, 15. Grygar, 19. Drozd, 56. Janoě (vl.) - 36. Kulíšek Rozhodčí: Jurček - Laštuvka, Tomai

 

Ostrava: Prokel - Figel (64. Sikora), Dedek, Temel, Piecha - Vraj, Drozd, Žák, Balavajder (57. Střižík) - Grygar (68. Lančarič), Chylek

 
 

FotogalerieOhlasy trenérů

Hodnocení trenérů: "V utkání se Zlínem se nám vyvedl především první poločas, kdy jsme byli velice aktivní ve hře dopředu, dostávali jsme se do šancí, soupeře nepouštěli do hry a z tlaku se nám podařilo vstřelit tři branky. V aktivitě jsme chtěli pokračovat i v poločase druhém, ale nevyšel nám jeho úvod, kdy jsme inkasovali. Dokázali jsme si vytvořit zajímavé situace před brankou Zlína, přesto v dalším průběhu utkání jsme střídali lepší momenty s horšími, vypadávali jsme z tempa a umožnili soupeři dostat se do šancí. Spokojenost panuje především ze hry v prvním poločase."

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda