FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Čtrnáctka doma podlehla Sigmě

08.09.2019, Redakce

Druhou ztrátu v sezoně zaznamenala čtrnáctka. A podruhé se Sigmou. Po remíze v Olomouci se radovali Hanáci i v Ostravě, když dokázali dvěmi góly ve druhém poločase otočit výsledek ve svůj prospěch.

 
 
4.kolo, sobota 7.9.2019, ZŠ Šoupala

Ostrava - Olomouc

Ostrava
1:2(1:0)
Olomouc
 

Branky: 5. Perrette - 57. Oříšek, 59. Riedl Rozhodčí: Moravec - Kontoršikov, Fryč

 

Ostrava: Kresta - Krakovka, Pavlica (75.Raběčný), Raab, Němčík - Imrich, Havran(70.Staněk) - Pilař (63.Vozník), Perrette, Honajzer(60.Rygol) - Lacina

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Tomáše Hejduška a Radima Plaskury: Již druhé utkání se Sigmou slibovalo velkou bitvu a průběh utkání to jen potvrdil. Velmi dobře jsme do utkání vstoupili a již po pěti minutách jsme vstřelili vedoucí branku. Vyložených šancí se moc nerodilo. Byl to spíš boj o každý míč a snaha obou mužstev vytěžit co možná nejvíc z chyb soupeře. Do konce prvního poločasu se na skóre nic nezměnilo. Defenzívy na obou stranách pracovaly dobře. Druhý poločas probíhal v podobném duchu. Bohužel jsme udělali dvě chyby, které pramenily z nedůrazné hry ve vlastním pokutovém území. Hosté otočili výsledek během dvou minut a přestože jsme se snažili o vyrovnání, fyzicky vyspělí obránci soupeře nám to nedovolili. I když jsme prohráli, je třeba kluky pochválit za předvedenou hru. Chyběla nám v útočné fázi větší lehkost a hlavně přesnost finálních přihrávek. Byl to fyzicky velmi náročný zápas, ve kterém jsme nepropadli, ale soupeř byl o tu jednu branku lepší.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda