pondělí 21. září. 2020
U16 - zápasy

Jednoznačná výhra šestnáctky

O vítězství nad Kroměříží bylo jasno už po první půli, ve které se domácí prosadili hned pětkrát. Ve druhém poločase se trefil už jen Kovárník, který tak dovršil hattrick.

Hodnocení trenéra Tomáše Hejduška a Jaroslava Harušťáka: V dnešním utkání jsme splnili roli favorita. Co se týče průběhu utkání, tak zajímavější byl první poločas. Ve druhém tempo naší hry výrazně opadlo a soupeř tak odjel s milosrdnou porážkou 7:0. Za výkon ve druhém poločase naše hráče příliš pochválit nemůžeme.

20.
zář
FC Baník Ostrava VS SK Hanácká Slavia Kroměříž
MSDL ml. U16

Poločas: 5:0
Branky: 12., 75. a 78. Kovárník, 23. a 32. Koutný, 6. Krupička, 31. Sirotek Rozhodčí: Kaloč - Novák, Lukašík

Hafera (46. Kaláb) - Bureš (46. Čavera), Remiáš, Harušťák, Krejčí (46.Bubík) - Sirotek (46. Badošek), Krupička - Šmíd (46. Dulínek), Kovárník, Vejtasa - Koutný (70. Perrette)