FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Čtrnáctka rozhodla po přestávce

14.10.2020, Redakce

Poslední zápas před pauzou sehrála čtrnáctka v Hodoníně. Ujala se vedení po proměněné penaltě, ale domácí po pěti minutách vyrovnali. Tento stav vydržel do poločasové přestávky, poté už úřadovali mladí baníkovci, kteří přidali další čtyři branky a připsali si již devátou výhru v řadě.

 
 
8.kolo, neděle 11.10.2020

Hodonín - Ostrava

Hodonín
1:5(1:1)
Ostrava
 

Branky: 18. Tkáč - 13. Frýdl, 43. Graclík, 56. Dvořáček, 71. Mechl, 74. Binar Rozhodčí: Zima - Mayer, Veselý

 

Ostrava: Keller - Tpmeček L., Mechl, Keňo (46. Dvořáček), Pinkas - Řeháček, Graclík - Jílek (46. Lores), Frýdl, Binar - Drozd

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Jana Žemlíka a Radima Macíka: Tentokrát jsme do utkání nevstoupili až tak dobře. Soupeř hrál v bloku a my jsme s tím měli především v prvním poločase problém. Chyběl nám lepší pohyb, rozehrávka byla pomalá a zdlouhavá. Měli jsme na naše poměry hodně ztrát. Nedokázali jsme si vypracovat ani žádné gólové příležitosti, většinou končily naše akce ještě před pokutovým územím. Druhý poločas už byl z našeho pohledu lepší. Hru jsme především zrychlili, z přesnili kombinaci a především jsme soupeře herně přehrávali a navrch přidali i pěkné branky. Škoda jen, že to „zatím“ všechno končí. Snad se brzo vše zlepší a my budeme moci zase hrát zápasy. Chválíme kluky za celkový přístup a chuť se neustále zlepšovat.

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda