FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Sedmnáctka poprvé prohrála

17.09.2020, Redakce

Ve svém třetím mistrovském zápase poprvé sedmnáctka inkasovala a jelikož sama nastřelila dvě břevna a další šance zůstaly nevyužité, tak si do Ostravy odvezla první porážku.

 
 
2.kolo, středa 16.9.2020

Mladá Boleslav - Ostrava

Mladá Boleslav
1:0(0:0)
Ostrava
 

Branky: 78. Howard Rozhodčí: Musil - Štefan, Nejedlo

 

Ostrava: Hafera - Jiříček (83. Buryan), Vykopal, Obuch, Michlík - Maloň (46. Janál), Šín - Levčík, Látal (68. Strnad), Frébort (54. Šudák) - Bitta (83. Kedroň)

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Marcela Frajta a Patrika Rataje: V dohrávce 2. kola jsme zajížděli na hřiště Mladé Boleslavi. Soupeř hrál silový fotbal a vycházel ze zajištěné defenzívy do rychlých protiútoků, což nám především v úvodu zápasu dělalo problémy. Postupem času jsme začali diktovat tempo hry a dostavali se do slibných příležitostí. V druhém poločase jsme běhěm pár minut nastřelili dvakrát břevno a další šance nedotáhli k vytouženému gólu. Soupeř nás naopak potrestal z rohovéhu kopu, a tím stanovil konečný výsledek. Nám v zápase chyběl větší důraz, rychlost a kvalita ve finální fázi, přesto je potřeba kluky pochválit za nasazení, bojovnost a chtíč dovést zápas do vítězného konce. Z tohoto zápasu se musíme ponaučit a odčinit tuto ztrátu v domácím prostředí, kdy přivítáme Slavii Praha.

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda