FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Pětibranková výhra čtrnáctky

09.03.2020, Redakce

V prvním mistrovském zápase hostila čtrnáctka Baníku tým Hodonína. Těsně před odchodem do kabin se domácí ujali vedení, po změně stran přidali další čtyři branky a zaslouženě slaví první jarní vítězství.

 
 
17.kolo, neděle 8.3.2020, ZŠ Šoupala

Ostrava - Hodonín

Ostrava
5:0(1:0)
Hodonín
 

Branky: 23. a 43. Honajzer, 67. a 78. Pilař, 54. Raab, Rozhodčí: Ham - Matějek, Wawrzyk

 

Ostrava: Kresta - Rygol, Staněk, Raab, Němčík (61. Krakovka) - Imrich (61. Ulmann), Havran (51. Vozník) - Honajzer, Kyselý (61. Kubla), Perrette (51. Valík) - Lacina (51. Pilař)

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Tomáše Hejduška a Radima Plaskury: K prvnímu mistrovskému zápasu jsme nastoupili proti Hodonínu. I když jsme tam na podzim výrazně vyhráli, upozorňovali jsme kluky, aby hráli od začátku koncentrovaně a s maximálním úsilím. Začali jsme aktivně, byli jsme častěji na míči, nenechali jsme soupeře téměř vůbec hrát. Bohužel jsme opět kazili velké množství přihrávek a vázla nám finální fáze. Branku jsme sice se štěstím vstřelili, ale další šance jsme zahodili. Těsně před poločasem mohl soupeř vyrovnat, ale výborně nás podržel brankář. Druhý poločas byl jednoznačně v naší režii, hosté se pouze bránili a náš náskok narůstal. Postupně jsme vystřídali šest hráčů a na výkonu to nebylo poznat. Kdybychom byli přesnější v koncovce, bylo by naše vítězství daleko vyšší. Za výkon kluky chválíme, ale k optimálnímu výkonu to bylo ještě daleko.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda