FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Sedmnáctka opět s přehledem

02.03.2020, Redakce

Podruhé se střetla v sezóně sedmnáctka s Mladou Boleslaví a podruhé středočechům nasázela deset branek. Velmi kvalitní výkon baníkovců, který o svém vítězství rozhodl už v první půlhodině, kdy se trefili pětkrát.

 
 
17.kolo, sobota 29.2.2020, SC Vista

Ostrava - Mladá Boleslav

Ostrava
10:1(5:0)
Mladá Boleslav
 

Branky: 12., 15., 24. a 61. Holub, 18. a 27. Šmiga, 70. Nevřela, 72. Štaubert, 75. Temel, 87. Levčík - 63. Barratt Rozhodčí: Kotala - Bureš, Dudek

 

Ostrava: Velich - Diľ(80. Kovařík), Dedek, Kollek, Nevřela - Žák(30. Červinka), Temel - Guzik (57. Štaubert), Grygar (57. Levčík), Šmiga - Holub

 

Mladá Boleslav: Karmazin (20. Ulrich) - Holakovský, Kaulfus, Kühmel, D. Hradec - Zedníček (57. Štěrba), F. Vlček - Kubát (57. Černý), Smožanyk (57. J. Vlček), Tykva - Gregor (57. Barratt)

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: V dalším mistrovském utkání jsme na Vistě přivítali tým FK Mladá Boleslav. Měli jsme velkou převahu, byli jsme rychlí, kvalitní v kombinaci a vytvořili si mnoho gólových příležitostí. Pochvala pro všechny kluky za výborný výkon. Hodnocení trenéra Mladé Boleslavi - Jaroslava Machače:Výsledek vypadá šíleně a ostudně, přesto nemohu tvrdit, že by naši hráči nechtěli nebo utkání vzdali. Jen jsme narazili na neskutečnou hráčskou kvalitu. Hráči Baníku vůbec nechybovali, prokázali velkou kvalitu na míči ve velké rychlosti. Disponovali rychlejšími, silovějšími a techničtějšími hráči než my. Trenér domácích Radek Slončík kvalitu svého týmu uznával a velice si ji pochvaloval. My chtěli, makali, ale bohužel jsme byli sparingem, kterým jsme právě vůbec být nechtěli. Neskutečná lekce pro náš tým, který tak viděl, jak daleká cesta na vrchol může být. Jako bychom hráli proti o dva roky starším hráčům. Ve druhém letošním kole přišlo pro naši sedmnáctku velké vystřízlivění po čtyřech předchozích utkáních bez prohry. Vysoká porážka 1:10 na půdě druhého celku Baníku Ostrava byla silnou kávou. Co se týče výsledku, bylo o utkání rozhodnuto velice brzy, v sedmadvacáté minutě se dostali domácí již na poločasový stav 5:0. Stejnou porci branek přidali i po změně stran. Naši dokázali jen kosmeticky snížit Barrattovou pohotovou dorážkou.

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda