FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Také čtrnáctka přezimuje v čele žákovské ligy

18.11.2019, Redakce

Poslední mistrovské utkání zvládla také čtrnáctka, která výhrou nad Jihlavou stejně jako patnáctka přezimuje v čele žákovské ligy. I zde je na druhém místě Zbrojovka, která ale na mladé baníkovce ztrácí jediný bod.

 
 
14.kolo, sobota 16.11.2019, ZŠ Šoupala

Ostrava - Jihlava

Ostrava
3:1(3:1)
Jihlava
 

Branky: 17. a 34. Honajzer, 18. Lacina - 26. Bouchner Rozhodčí: Godfryd - Ham, Tomai

 

Ostrava: Kresta - Krakovka (41. Rygol), Raab, Raběčný, Němčík (78. Kavka) - Staněk (55. Raběčný), Havran(76 Vozník) - Honajzer, Pilař (70. Valík), Kubla (41. Kyselý) - Lacina

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Tomáše Hejduška a Radima Plaskury: K poslednímu podzimnímu utkání k nám přijela Jihlava, která patří ke kvalitnějším týmům v soutěži. Na rozdíl od předcházejících dvou utkání jsme vstoupili do zápasu aktivně, s dobrým pohybem, výborným presinkem, což vedlo k vytváření brankových šancí. Bohužel jsme je neproměňovali. Jen za první poločas jsme si jich vytvořili devět, ale jen tři skončily v brance hostí. Soupeř si vytvořil jedinou a tu proměnil. Druhý poločas byl pokračováním toho prvního, jen s tím rozdílem, že nepadaly branky. Byli jsme málo důrazní v pokutovém území soupeře a chybělo nám i trochu štěstí. To nám pomohlo při akci hostí, kteří nedokázali trefit poloprázdnou branku. Za výkon musíme kluky pochválit, protože hráli od začátku až do konce s nasazením, v pohybu a s chutí. Vítězství nám zaručilo přezimování na prvním místě tabulky, v což jsme na začátku soutěže ani nedoufali. Kluci udělali velký pokrok, ale stále je před námi spousta práce.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda