FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Čtrnáctka Karvinou porazila 6:1

03.11.2019, Redakce

V souboji s Karvinou měla od zažátku navrch čtrnáctka Baníku, která v obou poločasech rozvlnila síť soupeře třikrát a připsala si tak v derby jednoznačnou výhru.

 
 
12.kolo, sobota 2.11.2019, ZŠ Šoupala

Ostrava - Karviná

Ostrava
6:1(3:0)
Karviná
 

Branky: 6. a 68. Honajzer, 15. a 32. Pilař, 67. Rygol, 76. Lacina - 71. Graf Rozhodčí: Seipel - Žurovec

 

Ostrava: Kresta - Krakovka, Raab, Raběčný, Němčík (70. Valík) - Staněk (61. Vozník), Honajzer (70. Kubla) - Havran, Pilař, Kyselý (65. Rygol) - Lacina

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Tomáše Hejduška a Radima Plaskury: K utkání přijelo mužstvo, které bylo za námi v tabulce a tak jsme čekali, že to pro nás bude těžký zápas. Očekávání se nenaplnilo, neboť od začátku zápasu jsme byli velmi aktivní, silní na míči a vytvářeli jsme si brankové příležitosti. Postupně jsme v prvním poločase vstřelili tři branky, ale mohlo jich být daleko víc. Soupeř se zaměřil na důslednou obranu a důraz v osobních soubojích. Šanci si nevypracoval žádnou. Druhý poločas jsme hráli proti silnému větru a chvíli nám trvalo, než jsme si na tyto podmínky zvykli. Hra se odbývala převážně na polovině soupeře a postupně jsme navyšovali skóre. Hostující hráči vstřelili branku po váhavé rozehrávce našeho brankáře. Škoda jen, že jsme nevstřelili více branek, šancí jsme na to měli dost. Ale výkon byl kvalitní a kluci si zaslouží pochvalu.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda