FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Čtrnáctka s Frýdkem rozhodla až ve druhém poločase

15.11.2019, Redakce

Až za výkon ve druhém poločase si zasloužila čtrnáctka plný bodový zisk. V něm vstřelila všech pět branek a potěšující byl výkon střídajících hráčů, kteří hru oživili a velkou měrou se pod vítězství podepsali.

 
 
11.kolo, středa 13.11.2019, ZŠ Šoupala

Ostrava - Frýdek-Místek

Ostrava
5:0(0:0)
Frýdek-Místek
 

Branky: 43. a 58. Honajzer, 41. Lacina, 44. Pilař, 75. Valík Rozhodčí: Slaný - Šimeček, Písečný

 

Ostrava: Krasula(60.Kotula)- Krakovka, Raběčný(41. Pavlica), Raab, Rygol(41.Němčík) - Kyselý(41. Kubla), Havran, Staněk (60. Kavka), Honajzer (60. Kubla)- Pilař (60. Vozník), Lacina

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Tomáše Hejduška a Radima Plaskury: Utkání s Frýdkem bylo věrným obrazem zápasu ve Vítkovicích. Mužstvo ze spodních pater tabulky a v hlavách našich hráčů opět podcenění, nezodpovědnost, neochota běhat, nepřesnosti ve hře, nekoncentrace v koncovce a mizerná finální fáze. Je smutné konstatovat, že soupeř byl prvních 25 minut lepší. Poločasová bouřka v kabině a střídání tří hráčů naši hru oživilo a během čtyř minut jsme vstřelili tři branky. Nevyhnuli jsme se opět pasáží, kdy jsme vypadli z tempa, ale další prostřídání sestavy naší hře prospělo. Vítězství o 5 branek mohlo být vyšší. Velmi chválím střídající hráče, tak si představujeme, že se hráči z lavičky chtějí poprat o základní sestavu. Za to někteří hráči ze základní sestavy by se měli zamyslet nad přístupem k utkání.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda