FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Přesvědčivá výhra čtrnáctky proti Zlínu

13.10.2019, Redakce

Po čtvrtečním zápase v Brně se hned v neděli doma utkala čtrnáctka proti Zlínu. O výsledku bylo rozhodnuto již po prvním poločase, ve kterém se domácí prosadili pětkrát.

 
 
9.kolo, sobota 12.10.2019, ZŠ Šoupala

Ostrava - Zlín

Ostrava
7:0(5:0)
Zlín
 

Branky: 8., 40. a 45. Honajzer, 14. a 33. Lacina, 17. Perrette, 71. Kyselý Rozhodčí: Juřička - Laštuvka, Čecháček

 

Ostrava: Kresta- Krakovka(41. Valík), Raběčný(41. Vozník), Raab(41. Kubla), Němčík(41. Rygol)- Perette, Staněk, Havran(41. Brak), Honajzer- Pilař(41. Kyselý), Lacina

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení zápasu trenéra Tomáše Hejduška a Radima Plaskury: Po náročném utkání v Brně jsme byli zvědavi, jak kluci zvládnou utkání se Zlínem. První šanci si vytvořili hosté již ve druhé minutě, ale podržel nás brankář. Od té chvíle jsme začali mít velkou převahu, kterou jsme do poločasu vyjádřili pěti góly, což byl pro soupeře ještě milosrdný výsledek. Byli jsme přesní v kombinaci, vycházely nám průnikové přihrávky a naše rychlá křídla dělala soupeři velké problémy. Do druhého poločasu jsme vystřídali šest hráčů, hra se trochu zpomalila, přibylo nepřesných přihrávek, ale i tak jsme vstřelili další dvě branky a minimálně pět neproměnili. Soupeř byl snaživý, ale moc nás neprověřil. Jediným pozitivem utkání bylo, že si zahráli všichni hráči, kteří byli připraveni do hry. Pro kluky pochvala za to, že chtěli hrát v tempu do konce utkání.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda