FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Jasná výhra osmnáctky v Uničově

04.11.2019, Redakce

Utkání v Uničově mělo od počátku jednoznačný průběh. Poslední tým tabulky baníkovcům nestíhal a tomu odpovídá i konečný výsledek.

 
 
14.kolo, sobota 2.11.2019

Uničov - Ostrava

Uničov
0:9(0:3)
Ostrava
 

Branky: 35. a 39. Merta, 51. a 60. Říha, 56. a 67. Šigut, 10. Madecki, 72. Chylek, 84. Holaň Rozhodčí: Slabý - Heger, Vedral

 

Ostrava: Gergela - Říha, Stuchlík (46. Michálek), Stoklásek, Holaň - Bystřičan, Merta (46. Jaroň) - Šigut, Madecki, Vahalík - Kubušek (46. Chylek)

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Radomíra Hlaváče a Petera Drozda: Celé utkání se v podstatě odehrálo na polovině soupeře. V prvním poločase ale chyběla v naší hře větší kvalita jak v přechodu přes střední pásmo, tak před a v pokutovém území soupeře. I přesto jsme se dokázali do poločasu třikrát gólově prosadit. Ve druhé půli už to bylo z naší strany o něčem jiném. Po rychlých kombinacích po stranách, ale i středem hřiště jsme se dostávali do zakončení a stříleli branky. Utkání mohlo skončit i větším rozdílem, ale nadšeně bojující soupeř nám už nedovolil vstřelit více branek. Dnes jednoznačná výhra, ale pro nás také informace na čem pracovat a co musíme zlepšit.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda