FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Osmnáctka rozhodla v samotném závěru

19.08.2019, Redakce

Až poslední akce zápasu rozhodla o výhře a třech bodech pro osmnáctku Baníku. Svůj druhý gól v utkání vstřelil Pavel Juroška a s celým týmem tak slavil první výhru v sezoně.

 
 
3.kolo, sobota 17.8.2019, Bohumín

Ostrava - Líšeň

Ostrava
2:1(1:0)
Líšeň
 

Branky: 21. a 93. Juroška - 10. Barša (pen.) Rozhodčí: Grečmal - Pospíšil, Jantoš

 

Ostrava: Žák - Holaň, Stoklásek, Stuchlík, Žídek - Jaroň, Merta - Fulnek, Juroška, Šigut (66. Vahalík) - Madecki (66. Říha)

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Radomíra Hlaváče a Petera Drozda: Chtěli jsme začít aktivně a co nejdříve se prosadit brankově. Soupeř ale důsledně bránil a spoléhal se na brejkové situace, ze kterých si vytvořil dvě brankové příležitosti.. V tu dobu nás podržel svými zákroky brankář.. Po naší první vstřelené brance jsme měli možnost vedení navýšit, ale svoji šanci jsme neproměnili. Z kraje druhého poločasu jsme po hrubé chybě nechali Líšeň kopat penaltu a z ní vyrovnat. Od té doby to bylo o našem dobývání soupeřovy branky. Měli jsme i šance, ale gólově jsme se z nich neprosadili. Až snad v poslední vteřině se nám po standartní situaci podařilo vstřelit vítěznou branku. Pro nás cenné vítězství, které se vůbec nerodilo lehce.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda