Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Také sedmnáctka v Karviné vítězná

03.11.2019, Redakce

V posledních pěti zápasech kopíruje sedmnáctka výhry a prohry přesně podle devatenáctky. Tentokráte zvítězila v Karviné, kde i přes herní převahu nakonec po snížení domácích zvítězila jen o jednu branku.

13.kolo, pátek 1.11.2019

Karviná - Ostrava

Karviná
2:3(0:1)
Ostrava

Branky: : 63. Rohal, 85. Hruška - 23. Šmiga, 69. Červinka, 74. Cetkovský Rozhodčí: Bebenek - Bureš, Krupa

Ostrava: Prokel- Diľ, Kukučka, Kollek, Nevřela - Žák (75´Křižák), Grygar - Jelen (46´Červinka), Rehwald (78´Dedek), Šmiga (78´Šimurda)-Holub (53´Cetkovský)

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: V prvním poločase jsme měli výraznou herní převahu, dostávali se do šancí, ale opět jsme je neproměňovali a vedli jsme jen 1:0. Ve druhé půli soupeř srovnal, my jsme odskočili na rozdíl dvou gólů, tým Karviné už pouze snížil. Z tolika šancí bychom měli rozhodnout utkání daleko dříve. V posledních zápasech nejsme tak střelecky produktivní.