Fotbalová akademie
neděle 03. listopadu. 2019
U17 - zápasy

Také sedmnáctka v Karviné vítězná

V posledních pěti zápasech kopíruje sedmnáctka výhry a prohry přesně podle devatenáctky. Tentokráte zvítězila v Karviné, kde i přes herní převahu nakonec po snížení domácích zvítězila jen o jednu branku.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: V prvním poločase jsme měli výraznou herní převahu, dostávali se do šancí, ale opět jsme je neproměňovali a vedli jsme jen 1:0. Ve druhé půli soupeř srovnal, my jsme odskočili na rozdíl dvou gólů, tým Karviné už pouze snížil. Z tolika šancí bychom měli rozhodnout utkání daleko dříve. V posledních zápasech nejsme tak střelecky produktivní.

01.
pátek
lis
MFK Karviná VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U 17

Poločas: 0:1
Branky: : 63. Rohal, 85. Hruška - 23. Šmiga, 69. Červinka, 74. Cetkovský Rozhodčí: Bebenek - Bureš, Krupa

Prokel- Diľ, Kukučka, Kollek, Nevřela - Žák (75´Křižák), Grygar - Jelen (46´Červinka), Rehwald (78´Dedek), Šmiga (78´Šimurda)-Holub (53´Cetkovský)